FORUMI - CRNA LISTA KORISNIKA- SIGNALI NEKOREKTNIH TVRTKI dugovanje i prevara!!!

KP-LOGISTIC d.o.o logo

dugovanje i prevara!!!

Kolege OPREZ!

Po Turskoj se vrti OK TRANSPORT firma,koja pretezno daje naloge za transport prema Makedoniji!

Ako uzmete nalog ,dogovarajte odmah novac ili novac dok je roba na kamionu,niposto ne istovarajte bez novaca!

DAJE NALOGE SA FIRME ALKAM MAKINE DILOVASI

Kod mene je sljedeca situacija

uzeo nalog za dva kamiona iz Nigde(TR) za Kavadarci(MK) po kamionu 1900€,OSTAVIO JE POLA PARA KES NA FIDAN NA SAMOJ GRANICI,A OSTATAK PO ISTOVARU SA FAKTUROM I CMR!

TAKO JE I BILO,ISTOVARIO SAM ROBU,NAPRAVIO FAKTURU NA FIRMU ALKAM MAKINE KAKO JE I TRAZIO I POSLAO VOZACA PONOVO NA FIDAN DA PREUZME NOVAC,I ISTOG NIJE BILO,A GOSPODIN SE VISE NE JAVLJA NA TELEFON,U PRILOGU SU SLIKE PREVARANATA,FAKTURA ROBE I NJEGOVOG NALOGA!!!

JA MISLIM DA CU USPJETI NESTA DA URADIM PO TOM PITANJU,JER IMAM OVE NEKE KOLEGE U TURSKOJ PA ĆE OTIĆI NA ADRESU FIRME ,JER GA POZNAJU I LICNO,NJEGA I NJEGOVOG KOLEGU PREVARANTA ALI MNOGO ZIVACA MI JE POJELO,

OBECO JE DO PETKA DA CE PLATITI NA RACUN,SACEKAT CU JOS SUTRA A AKO NE,MORAM ICI NA ADRESU SA POLICIJOM TURSKOM DA MI DADNE NOVAC!

Re: dugovanje i prevara!!!

CargoAgent.net - BURZA TERETA I PRIJEVOZA

Cargoagent.net je internet transportna burza koja predlaže usluge transporta i špedicije za tvrtke iz Hrvatske, Balkana i cijele Europe. Naša burza tereta i prijevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih poduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.

horoz lojİstİk kargo hİzmetlerİ ve tİc. a.Ş. logo

Kategorija tvrtke: Transportna tvrtka / Autoprijevoznik
Grad: 34850 Istanbul,
Država:TR - Turska

gefco logo

Kategorija tvrtke: Transportna / Špediterska tvrtka / Logistička tvrtka
Grad: 92400 Paris,
Država:FR - Francuska

CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +385 1 777 6116, +381 11 414 6410
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 0888 366 366