FORUMI - ZAJEDNIČKI FORUMКолеги СПЕДИТОРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LUNEL TRANS OOD

Колеги СПЕДИТОРИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ето още смешни ценички бургас-москва-бургас (лкв валтер) 3100 евро, но има и съгласни на 2800. БЕЗУМИЕ............

Moje na Waltera im kazah za tozi tovar che shte go natovaria vednaga, no s lekata kola

Здравейте,колеги нека не се съгласяваме на евтините им товари.Да се защитаваме взаимно!

Ами хайде де.

Аз на Валтер днес им отказах сумати товари от и за Гърция. Русията също. На всичките спедиторчета от България им отказах курсовете Гърция-Европа.

На Каргоекпрес НТ им казах ,че Пирдоп-Антверпен 2100 лв. мога да им дам снимка за календар на камиона.

И аз им отказах за Белгия.Това е смешна цена.Този товар стои от една седмица , нека се сетят да вдигнат цената

Този товар под 1500 евро не тръгвам.
Може някой да ме помисли за луд ,но това е положението ,не ме интересува ,че е криза.

Нека всички да кажат така и да видим какво ще правят ,при положение ,че всеки ден по няколко камиона са им нужни ! ! !

Дано не се съгласи някои,защото така ни тъпчат още по-вече

Колеги заставам зад Вас и Ви гарантирам, че от България за Европа под 1 евр км не трагвам та дори празен да пускам камиона.Писна ни от некоректни спедиции и смешни цени в България!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to shte se nameri niakoia otrepka deto she zeme tezi kursove!!!! nie tuka mai mnogo malko sme! az imam samo 3 kamiona i ot dekemvri mesiac ne sa hodili nikade zaradi tezi smeshni ceni i ubiistveni srokove! ((( PISNA!!!!!! MNOGO!!!!

CargoAgent.net - BURZA TERETA I PRIJEVOZA

Cargoagent.net je internet transportna burza koja predlaže usluge transporta i špedicije za tvrtke iz Hrvatske, Balkana i cijele Europe. Naša burza tereta i prijevoza predlaže menadžerima transportnih, špediterskih i trgovinskih poduzeća da obavljaju svoje poslove brže, lakše i efikasnije.

gefco logo

Kategorija tvrtke: Transportna / Špediterska tvrtka / Logistička tvrtka
Grad: 92400 Paris, 92- Nanterre
Država:FR - Francuska

dhl freight france logo

Kategorija tvrtke: Transportna tvrtka / Autoprijevoznik
Grad: 77185 Lognes, 77- Melun
Država:FR - Francuska

CargoAgent.NET Za kontakt:
tel/fax: +385 1 777 6116, +381 18 246 864
Informacija i slanje dokumenata
mob: +359 0888 366 366